Tanie Noclegi - pokoje Gdańsk


Tanie pokoje - noclegi w centrum Gdańska

"Tanie pokoje "Old Town" to noclegi w schludnych, czystych pokojach i apartamentach. Stanowią świetną bazę wypadową do zabawy, zwiedzania Gdańska i okolic oraz pracy. Pokoje znajdują się przy ul. Korzennej starego miasta. W ścisłym centrum - 3 min. od Dworca Głównego i głównego węzła komunikacyjnego.

Zarezerwuj nocleg - tanie pokoje rzadko stoją puste.

Ocena 24 Mies.

8.8

Ocena za 60 dni

9.4

Lepsi od konkurencji

Czego możesz oczekiwać

Zależy nam aby Państwa noclegi i pobyt był bezpieczny, bezproblemowy, wygodny, przyjemny i niedrogi (jak na warunki rynku trójmiejskiego). Zależy nam na wysokich ocenach dlatego naprawdę się staramy. Między innymi wykonaliśmy remont obiektu i od stycznia 2017 oferujemy odświeżone pokoje z nowym wyposażeniem.

Nie pobieramy kaucji, dbamy o czystość - staramy się być pomocni. Nie oszukujemy i nie naciągamy klientów.

Jakich gości szukamy

Tak jak Państwo chcecie mieć miły pobyt - my chcemy mieć odpowiedzialnych, szanujących innych, czystych i umiejących czytać ze zrozumieniem gości.

Prosimy pamiętać, że nasz obiekt to nie luksusowy hotel lecz miłe miejsce do przenocowania i pobytu z samoobsługą. Prosimy więc osoby z "ambicjami" na jedwabną pościel, potrójne materace, pokojówkę i inne przywileje o przekierowanie swojego zainteresowania w stronę hotelu Hilton :-) Naprawdę bardzo prosimy.

Autentyczność danych

Dane przedstawione na tej stronie pochodzą z serwisu booking.com. Nie mamy żadnej możliwości ingerowania w oceny i opinie dotyczące naszych noclegów. Uaktualniamy dane liczbowe raz w miesiącu. Nasz obiekt w serwisie booking.com ma nazwę: "Pokoje Old Town Gdańsk"

Oceny Noclegi Gdańsk

Lokalizacja
99%
Komfort
89%
Czystość
98%
Udogodnienia
91%
Personel
92%
Jakość / cena
92%